info@wedoweb.cz

Tvorba
webových stránek

Tvoříme weby na míru s maximálním poměrem cena / výkon. Profi web = profi společnost

Weby na míru

Tvorba webových stránek by měla být první věc ještě před založením firmy. Odpověď že na to moc nejste Vašeho obchodního partnera neuspokojí a bude si připadat nejistý. Webové stránky na míru od profesionální agentury Vám dokáží Vaše klienty ujistit v tom, že to myslíte vážně a rádi s Vámi budou obchodovat.

Již několikrát jsme udělali webové stránky, které změnili cestu podnikání o 360 stupňů a rozjeli byznys tím správným směrem. Stejně výkonné webové stránky vytvoříme i Vám.

Naší filozofií je kvalitní práce přinese kvalitní výsledky. Proto tvoříme úspěšné weby. Zde je více info o WeDoWeb.cz. Zakládáme si dobrém hodnocení a dobrém jménu.

Jak tvoříme webové stránky

1. Schůzka / konzultace

Nejdříve je potřeba zjistit v jakém oboru podnikáte a podle toho se pobavit o možnostech webu a webdesignu. Případně se sami dopředu můžete podívat jaké jsou možnosti zde.


2. Realizace

Po první konzultaci je většinou jasno a můžeme tvořit web. Budou od Vás potřeba texty a fotografie. Pokud je nemáte můžeme se domluvit na focení, či copywritingu – tedy psaní textů na web.


3. Webdesign na míru

Každý web tvoříme na míru. Dostanete přístup k www adrese, kde můžete sledovat každou změnu na webu. Je tak snazší zasahovat do změn v průběhu tvorby webu. Stačí nám poslat výstřižek obrazovky co by jste chtěli jinak a my už to upravíme.


4. Migrace webu na webhosting

V domluveném termínu pak web migrujeme na webhosting. Pokud ho zatím nemáte, tak Vám ho zařídíme. Stojí s doménou kolem 1000 Kč ročně. Záleží na potřebném výkonu.


Webové stránky vytvořené od WeDoWeb si můžete i sami spravovat. Pokud chcete, po odevzdání webu Vám udělám hodinové školení a web si pak snadno můžete aktualizovat. Zejména obrázky v referencích, nebo třeba příspěvky na blogu či inzeráty v kariéře. Webové stránky ale také spravujeme a většinou tak když budete cokoli potřebovat, tak stačí napsat a dopředu řeknu kolik by úpravy stály. Spravujeme a upravujeme také eshopy.

Webové stránky nejčastěji tvoříme pro živnostníky a firmy. A úplně nejraději ty stránky, které budou vidět a přivedou Vám maximální výkon. Soustředíme se na SEO a smyslnost webů.

Zde jsou příklady naší tvorby webových stránek