info@wedoweb.cz

Tvorba eshopu
na míru

Žádný eshop není jen krabice. Zajistíme Vám odlišný design a osvěcené způsoby prodeje na míru Vašim produktům.

Tvorba eshopu

Tvorba eshopu je vlastně vždy na míru. Jen je otázkou do jaké míry. My věříme, že každý eshop má jiný přístup k prodeji a je třeba eshop tak upravit. Ať už design, ale také funkce. Eshop disponuje mnoha možnostmi a na první schůzce si určíme co by nemělo chybět na tom Vašem.

Jako benefit Vám pak můžeme poskytnou maximální servis ve správě eshopu. Focení, marketing, úpravy a grafické práce jsou náš denní chleba.

Tvoříme eshopy s dokonalou prodejní strategií. A to díky mnoha zkušenostem z našich vlastních projektů. Neaplikujeme pouze řešení z knihy, ale ověřené metody, které fungují nám i dalším eshopům. Internetový prodej není jenom o dobrém produktu, ale hlavně o dobrém prodeji.

Jak tvoříme eshopy na míru

1. Analýza

Na první schůzce se podíváme na konkurenci a řekneme si co se Vám na jejich webu líbí a nelíbí a co si my myslíme, že by mohlo fungovat. Projdeme si cestu zákazníka a vybereme webdesign.


2. Tvorba eshopu

Ve fázi realizace eshopu budou třeba popisy, ceny ale i fotografie produktů. Na eshop vše implementujeme a nastavíme tak, abychom Vám předali funkční řešení a vy jen nastoupíte.


3. Fáze ladění

Měsíc eshopu v ostrém provozu přinese dostatek dat a zkušeností k úpravě. Doladíme tak poslední detaily a překážky, které jsme na začátku neviděli. Na eshopy nastavujeme analytiky a další měřící nástroje.


4. Prodáváte za minimální náklady

Eshop migrujeme na výkonný hosting. Celková cena provozu eshopu bývá kolem 1200Kč ročně. Pak s nárůstem uživatelů můžete server upgradovat, případně zase snížit.