info@wedoweb.cz

Online
PPC reklama

PPC = cena za klik. Přesně tedy víte kolik lidí Vám za jakou cenu přijde na web.

PPC reklama

Reklama byl vždy nejrychlejší způsob, jak získat zákazníky. Na internetu, navíc můžeme reklamu zacílit. To znamená, že se reklama zobrazí přesně tomu, koho bude zajímat. A taková reklama přesně vystihne momentální potřebu a zákazník na ní klikne rád.

Níže najdete jednoduchou linii spolupráce. Vše zjistíme během první schůzky a pak už voláme jen ohledně detailů. Vy se věnujete dále Vašemu podnikání.

Jak děláme reklamu

1. Analýza

Analyzujeme klíčová slova a promyslíme směr reklamy.


2. PPC

Nasazení přesného budgetu na Google, Facebook nebo Seznam.


3. Spolupráce

Posíláme reporty, přehledy do budoucna a předpokládaný vývoj.


4. Landing pages

Vytvoříme stránku cílenou přímo k získání kontaktů.


Potřebný čas: 2 dny.

Jak děláme reklamu na internetu

 1. Analýza

  Hned na schůzce se ptám, jaký je Váš směr, jaké máte typické zákazníky a jaká je konkurence. Pak se podíváme, jaké výhody máte proti konkurenci a zacílíme na důležité místa. Klíčová slova projdeme spolu, abychom si určili hlavní slova pro Vaše podnikání.

 2. Start PPC

  Vytvoříme reklamy všeho typu. Obrázkové, textové, nebo i video. Spolupracujeme s profesionály, atak Vaše reklama bude tak i vypadat. U každé reklamy upravujeme strategie, slova atd. aby byl Váš rozpočet využitý na 1000%

 3. Spolupráce

  Průběžně Vám zasíláme reporty a máte nad reklamou 100 % kontrolu. Vždy Vás informujeme o dalších krocích. Maximálně využijeme Váš rozpočet. Všechny cíle změříme a probereme i kde jsou slabší místa, které pak nahradíme silnějšími.

  Když reklamu už máte, tak se můžeme podívat i na úpravu a zlepšení funkčnosti. Uvidíte, že změna textu, nebo nastavení reklamy může znamenat radikální zlepšení.

 4. Landing pages

  Když už reklama funguje, tak si můžeme říct o kontakt od zákazníků. K tomu slouží tzv. landing page, která je přímo upravená na klíčová slova kampaně. Zákazník si přečte klíčové informace a zanechá kontakt pro více info, cenovou nabídku, nebo třeba jen pro ebook.