info@wedoweb.cz

Trochu o
WeDoWeb.cz

Komplexní tvorba webových stránek a eshopu

Proč WeDoWeb.cz?

Zvýšíme prodej

S prodejem máme bohaté zkušenosti. Díky tomu budou Vaše stránky lákat nové klienty.


Analyzujeme

Než se pustíme do práce, tak provedeme analýzy publika, klíčových slov a konkurence.


Profesionalita

Nebojíme se nových výzev a pustíme se i do složitých administrací.


Kreativita

Používáme nové trendy a technologie. U každého projektu máme trochu jiné nápady.


  1. EFEKTIVITA – Jsme malý a efektivní team. Odpověď dostanete hned. Žádní konzultanti, manageři, ani sekretářky. Mluvíte rovnou s tvůrcem.
  2. ODBORNOST – Všichni máme IT vzdělání. Díky tomu se pouštíme i do složitějších věcí a zvládneme téměř vše. Zúčastňujeme se také školení a seminářů o nových technologiích.
  3. RYCHLOST – Termín je pro nás svatý. Práci si tedy bereme jen pokud jí můžeme stihnout a soustředit se na ní. Poptejte u nás i svůj projekt a uvidíte. 
  4. KOMPLEXNOST – Své služby jsme rozšířili do marketingové oblasti a spolupracujeme s mnoha experty pro dosažení maximálního výsledku u každého projektu. Nafotíme produkty, nastavíme ppc kampaň poradíme s marketingovým plánem a cíly. Když bude potřeba pověsit banner, bereme vrtačku a jdeme pověsit banner. 

Webové stránky beru jako obraz. Můžete namalovat domeček jedním tahem, nebo použít mnoho tahů jako Picasso. My tvoříme webové stránky tím težším způsobem.

Váš tvůrce webu

Jakub Bogdan

Web designer WeDoWeb

„Nejde to“ neexistuje. Baví mě weby, design a focení. Z mnoha osobních projektů mám zkušenosti s prodejem, takže Váš web získá klienty a zákazníky. I při složitějších projektech budete v kontaktu přímo se mnou. Zakládám si na okamžité reakci. Mým cílem je Vaše maximální spokojenost.

+420 604 545 179