Něco málo o nás

Služby

Co pro Vás můžeme udělat

Web design

Naše weby jsou zaměřené na zvýšení prodeje. Rozumíme lidským potřebám, které převedeme do kódu. Navíc máme smysl pro detail a dotahujeme věci do konce. Radši před termínem :)

Redakční a klientské zóny

Na míru Vám uděláme CMS klientské a administrativní prostředí podle Vašich potřeb. Vše Vás pak naučíme ovládat, ale dbáme na jednoduchost.

Online Marketing

Navrhneme Vám reklamy a vezmeme si na starost i Vaší kampaň. Provedeme analýzu klíčových slov, analýzu publika a průzkum trhu. Pak zacílíme reklamu na všech dostupných internetových i offline médiích.

24/7 Support

Jsme připraveni jednat, když se děje cokoliv. I když už máme hotovo, tak se rádi potkáme na kafe znovu. Provedeme malé změny na webu zdarma. Stávající klienty vyřizujeme prioritně!

Cílíme hlavně na efektivitu

Přivedeme Vám více platících zákazníků. Správný web má nasměrovat zákazníka, či klienta přímo k cíli. Vyberte si proto web, který Vám vrátí Vaší investici.

Tým

Tým který se o Vás bude starat

Jsme sehraný tým, který baví dělat to co dělá. Jsme kreativci, kteří se věčně chtějí posouvat dál a dělat lepší a lepší weby pro všechny.

Jakub Bogdan

CEO, Founder

"Nejde to" neexistuje. Jsem workoholik, baví mě kód a jsem bývalý vlk z wall street, takže Váš web bude prodávat.

David Procházka

Developer

Pro Vás typický ajťák. Nemluví a takhle nevypadá. Ale udělá pro Vás ten nejlepší kód v PHP, Javascriptu atd.

Tomáš Musil

Graphic Designer

Plná hlava nápadů a věčně pokreslený stůl. Grafikou žije a má jí vrytou i pod kůži.

Proč my?

Zákazníci si na nás chválí

Hlavně to, že jsme rychlí a priorita je splnění Vašich představ. Cílíme na prodej a účelovost Vašich stránek. Dokážeme udělat chytlavý web. Plníme termíny a jsme detailisti :)

Microsoft
Android
Java
Google
Adobe
Rozumím
Tato webová stránka používá cookies. Pokud navštěvujete tuto webovou stránku beze změny nastavení cookies ve vašem prohlížeči, vyjadřujete tím souhlas s jejich používáním. Více zde