info@wedoweb.cz

Jak získat nové zákazníky
na webu?

Optimalizujeme webové prostředí pro Vaše podnikání.

Otázka za milion dolarů

Doteď podnikání fungovalo samo a najednou to moc nejde? Prozradíme Vám, čím to je a jak se zase dostat do hry. Problém Vám vyřešíme a s největší péčí optimalizujeme, analyzujeme a vytvoříme Vaši internetovou identitu na úroveň profesionálního webu, či eshopu.

Všechno je na webu, ale já ne. Tak už asi víte, kde je chyba, ale pojďme si to probrat. Rádi Vás pozveme i na konzultaci zdarma.

Jak probíhá optimalizace

Analýza

Kam a proč Vaši zákazníci utekli? Víte to?


Začátek

Začali jste podnikat, ale lidi nechodí jak by jste chtěli?.


Optimalizace

Máte již web, ale nechodí tam lidi? Koukneme se proč.


Tah na branku

Pomůžeme Vám s vnitřními procesy Vaší firmy a maximalizujeme konverze.


1. Analýza zákazníků a webového prostředí

Web Vám může extrémně pomoci a nebo Vám nic neudělá. Je to takový přehledný katalog. Zkusíme se podívat na Vaši konkurenci. Co dělají jinak? Proč jim to tak jde? Jak působí na zákazníky? Zjistíme, v čem je zakopaný pes a proč Vaše podnikání nejde, když jinému jde. Paradoxně to vůbec nemusí znamenat, že má konkurence lepší služby.

2. Řešení problému

Asi každý už dnes chápe, že vše je na webu. A když tam nejste vy, tak přicházíte o ty všechny. Je to jednoduché. Když o Vás zákazník neví, tak si u Vás těžko nakoupí, nebo nasmlouvá služby. Ale i když web máte, tak to neznamená, že Vás ti všichni vidí. Web se dá vytvořit spousty cestami a bohužel se více setkáváme s těmi špatnými cestami. Nemusí to být Vaše chyba, ale je třeba chybu opravit a zviditelnit se!

3. Spolupráce s námi

Navrhneme Vám web, který nakopne Vaše podnikání. Weby optimalizujeme pro maximální získání kontaktů. Dosahujeme toho díky zrychlení, zviditelnění anebo i pře textování webu. Každé tlačítko, každý text a každý nadpis musí být na správném místě.

Následně zanalyzujeme každého návštěvníka a jeho cestu po webu. Díky tomu můžeme slabší články opět posílit a opravit slepé cesty.

Jsme s Vámi od A do Z. Pomůžeme s webem, e-shopem, prodejem, SEO optimalizací, grafikou, vzhledu firemní identity, fotografiemi, videem a mnoho dalšího. Buď si na to troufneme my, nebo máme někoho na spolupráci a veškeré technické detaily už s nimi vyřídíme my.

4. Zákazníci chodí na web a platí

Zviditelníme Vás a nový zákazníci už Vás najdou lépe. Budou Vás moct kontaktovat i bez propagace. Internet je mocný nástroj.