Tvorba webu na míru

Web pro firmu i živnostníka.

Ať jste velcí, či ne je třeba pracovat na své vizitce. V digitálním světě je to mnohdy těžké. WeDoWeb je tu pro Vás, aby Vás provedl digitálním světem a Vy se nadále mohli věnovat tomu co jde zase Vám. Ať už máte stavební firmu, půjčovnu aut, realitní kancelář, kamenný obchod, strojírenské haly, restauraci atd.

Zkrátka jestli jste doteď neřešili web a všechny IT věci, tak jste našli partnera, o kterého se můžete opřít. Pokud jste to už řešili, tak se podíváme na Váš současný stav a ten bychom upravili, nebo nechali. Případně přidali nové řešení.

start-cil

Níže najdete jednoduchou linii spolupráce. Vše zjistíme během první analýzy a pak už voláme jen ohledně detailů. Vy se věnujete dále Vašemu podnikání.

#1 Pochopení potřeb

Musíme zjistit co pro Vás bude nejlepší. A tak nám vysvětlíte, co vůbec děláte. Kdo jsou Vaši obvyklí zákazníci. A pak se podíváme, jaké výhody máte proti konkurenci a zacílíme na důležité místa.

#2 Začátek tvorby

Ukážeme Vám pár náhledů a vybereme co se Vám líbí. Pak začínáme kódovat a mailem, či na dotaz Vám dáme vědět v jakém jsme procesu. Vše navíc uvidíte online na adrese, kterou Vám dáme se smlouvou. Váš web optimalizujeme podle pravidel SEO a uděláme ho rychlý. Současný stav můžete otestovat zde na google pagespeed

#3 Texty a fotky

Navrhneme Vám web, ale budeme potřebovat texty. Jsme schopní je i vymyslet, ale to se vše musíme domluvit. Někdy jsou texty příliš odborné. A přece jen Vašemu podnikání rozumíte na 100 % Vy. Vše je šité na míru.

Pokud už stránku máte, tak využijeme toho, co tam máte plus něco přidáme, pokud je třeba.

Ideální je i pokud máte fotografie, ale jestli nevíte jak na to, tak sedneme do auta a 20 km od Prahy dojedeme a nafotíme vše potřebné. Nebo použijeme fotografie z databanky.

#4 Odevzdání

Texty jsou na webu, web vypadá dobře. Co dál? Nahrajeme ho na hosting a připojíme na dostupné služby, aby Vás bylo vidět. Teď ho můžete rozeslat stávajícím zákazníkům aby, jste se připomněli. Nebo Vám můžeme nastavit i propagaci. Nicméně nový zákazníci už Vás najdou lépe a budou Vás moct kontaktovat i bez propagace. Internet je mocný nástroj.

Možné nové řešení CRM či CMS

Web je jedna věc, ale jak jste dosud řešili zápis důležitých informací o zakázkách a zákaznících? Topit se v hromadách papírů, které nikdy nezkontrolujete není nejlepší řešení. Můžeme Vám na míru navrhnout systém, který Vám bude kontrolovat zaměstnance a usnadní jim běžné pracovní procesy. Např. pošle klientovy automaticky email, když se blíží schůzka, naskladní zboží, změní na webu cena atd. Nebo napojení na účetní systémy. Divili byste se, kolik věcí se dá zautomatizovat.

Image placeholder

Jakub Bogdan

Zakladatel WeDoWeb.cz a tvůrce většiny projektů. Z IT jsem si odběhl 4 roky na burzu, takže přesně vím, jak prodat vaše služby a produkty na internetu.

Rozumím
Tato webová stránka používá cookies. Pokud navštěvujete tuto webovou stránku beze změny nastavení cookies ve vašem prohlížeči, vyjadřujete tím souhlas s jejich používáním. Více zde